d

klrwp@klrwp.pl | 22 831 35 86
Kontakt KLRwP

Strona główna / Aktualności / Bieżące / XVI Kongres Medycyny Rodzinnej ...

XVI Kongres Medycyny Rodzinnej Na przekór wichrom! Opłata promocyjna do 11.03.2016

2016-03-08
opublikowany w kategorii Bieżące

 

Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce serdecznie zaprasza na XVI Kongres Medycyny Rodzinnej, który odbędzie się w dniach 2-5 czerwca 2016 roku w Kielcach. Zapraszamy po garść świeżego, świętokrzyskiego powietrza oraz dawkę optymizmu i wiary w to, że szalejące nad medycyną rodzinną wichry wreszcie ucichną.

 

NIE ZWLEKAJ ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ - OPŁATA PROMOCYJNA OBOWIĄZUJE DO 11 MARCA !

 

Zapraszamy do zgłaszania uczestnictwa w XVI Kongresie Medycyny Rodzinnej za pomocą dostępnego formularza on-line. Możliwość logowania do własnego profilu pozwala na wprowadzania modyfikacji takich jak: dodanie osoby towarzyszącej, wybór wycieczek, imprez towarzyszących oraz zgłaszanie streszczeń, także po zakończeniu procesu rejestracji. W tym roku udostępniliśmy również rezerwację grupową, która pozwala w prosty sposób zgłosić większą liczbę osób.

Formularz zgłoszenia dostępny tutaj

ZOSTAŃ WYKŁADOWCĄ I STWÓRZ Z NAMI PROGRAM KONGRESU!

Zapraszamy do wygłaszania swoich prezentacji podczas organizowanych sesji naukowych oraz sesji plakatowych. Jest to okazja pozwalająca na przedstawienie własnej pracy, a także na wymianę doświadczeń i opinii. Na prelegentów czekają dodatkowe punkty edukacyjne, a najlepsze prace zostaną uhonorowane tytułem Medycznych Filipik i Rembrandtów 2016!

Warunki dotyczące zgłaszania abstraktów oraz formularz on-line znajdą Państwo tutaj

 

Szczegóły dotyczące udziału w Kongresie znajdziecie Państwo na stronie www.kongres2016.pl
 

W celu szybkiego przekazu wiadomości przygotowane zostało wydarzenie na facebooku, gdzie publikowane będą bieżące informacje kongresowe. Dołącz już teraz!
Gdzie znaleźć codzienną a dawkę informacji dotyczących medycyny rodzinnej w Polsce? Co słychać u kolegów tej samej specjalizacji na świecie? Odpowiedź na wyciągnięcie ręki!

 

 

Brak komentarzy.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz.