d

klrwp@klrwp.pl | 22 831 35 86
Kontakt KLRwP

Strona główna / Biblioteka / Materiały Akademii Tyreologii ...

Materiały Akademii Praktycznej 2018

       Za nami IV edycja programu edukacyjnego Akademia Tyreologii Praktycznej, przygotowanego przez Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce i firmę Merck, objętego patronatem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego i Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego. Program został bardzo pozytywnie oceniony przez uczestników.

 W 2018 roku tematyka warsztatów skupiła się na interdyscyplinarnym podejściu do pacjenta, u którego podejrzewamy zaburzenie funkcji tarczycy w przebiegu innych chorób, diecie w chorobie Hashimoto oraz odpowiedziom na pytania jakie często zadajemy sobie w codziennej praktyce prowadząc pacjentów z chorobami tarczycy.

Materiały dla wykładowców i uczestników szkoleń zostały przygotowane przez wybitnych specjalistów diabetologii i endokrynologii, diabetologii i kardiologii: dr n. med. Dorotę Pisarczyk-Wizę, dr hab. n. med. Ewelinę Szczepanek-Parulską, dr n. med. Piotra Jędrusika, prof. dr hab. n. med. Danutę Czarnecką, prof. dr hab. n. med. Bożenę Cukrowską oraz dr n. med. Arkadiusza Zygmunta. Mam nadzieję, że szkolenia i materiały edukacyjne będą pomocne w opiece nad pacjentami ze schorzeniami tarczycy, w codziennej praktyce lekarza rodzinnego.

Materiały dostępne tylko dla zalogowanych członków KLR.