d

klrwp@klrwp.pl | 22 831 35 86
Kontakt KLRwP

Strona główna / Aktualności / Bieżące / 15 Konferencja Sekcji ...

15 Konferencja Sekcji Kardiologii Sportowej

2023-10-28
opublikowany w kategorii Bieżące

 

Szanowni Państwo, Drogie Koleżanki i Koledzy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych kardiologią sportową na

15. Konferencję Sekcji Kardiologii Sportowej PTK.

Wydarzenie to będzie miało miejsce w dniach 1-2 grudnia 2023 r., w Hotelu Lord w Warszawie przy Alei Krakowskiej 218.

Po ciepłym przyjęciu nowej formuły naszego spotkania, która miała inaugurację w 2022 roku, Konferencja będzie miała charakter dwudniowego, bardzo intensywnego naukowo i szkoleniowo wydarzenia. Zaplanowaliśmy je w taki sposób, aby uczestnicy zdobyli wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim praktyczną. 

Niespodzianką będzie niewątpliwie wykład inauguracyjny. Na pierwszy dzień naszego spotkania prócz uroczystego otwarcia, które uświetni wspomniany wykład, zaplanowaliśmy też sesję przypadków klinicznych, które prezentować będą uczestnicy konferencji, a komentarzami opatrzą autorytety kardiologii sportowej. Szczegóły znajdziecie poniżej. 

Mamy nadzieję na równie liczny, jak w ubiegłym roku udział osób prezentujących, słuchaczy i komentujących.

Obok wykładów dydaktycznych zaplanowaliśmy kilka sesji warsztatowych. To doskonała forma zdobycia praktycznej wiedzy oraz wymiany doświadczeń. W tym roku tradycyjnie poświęcone zostaną one testom ergospirometrycznym oraz analizie zapisów EKG zarówno pediatrycznych, jak i u osób dorosłych.  

Tematyka wykładów i warsztatów jest kierowana nie tylko do kardiologów, ale również do lekarzy sportowych i podstawowej opieki zdrowotnej, czyli lekarzy tych specjalności, do których jako pierwszych „trafiają” sportowcy. Szczegółowy program będzie wkrótce dostępny na stronie wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy na początku grudnia do Warszawy!

 

Brak komentarzy.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz.