d

klrwp@klrwp.pl | 22 831 35 86
Kontakt KLRwP

Strona główna / Aktualności / Bieżące / IX Zjazd Polskiego Towarzystwa ...

IX Zjazd Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością

2023-09-13
opublikowany w kategorii Bieżące

Koleżanki i Koledzy,

zainteresowanych problematyką otyłości zachęcamy do udziału w  IX Zjeździe Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością (PTBnO), który odbędzie się w dniach 20-21 października w hotelu Vienna House w Katowicach.

Dodatkowo zaproponowano nam   kod rabatowy upoważniający do 30% zniżki podczas rejestracji standardowej na IX Zjazd Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

Należy wypełnić  formularz  rejestracyjny dostępy na stronie: http://ptbo2023.pl/ w miejscu WPROWADŹ KOD RABATOWY prosimy wpisać KLRwP202325. 

 

Temat wiodący zjazdu „Otyłość w dobie popandemicznej" obejmie aktualną wiedzę dotyczącą potwierdzonych naukowo czynników wpływających na rozwój otyłości, wpływu pandemii COVID-19 na pandemię otyłości, sytuacji chorych na otyłość w systemie opieki zdrowotnej.

 

W ramach współpracy zachęcono  przedstawicieli Kolegium Lekarzy Rodzinnych do zorganizowania  sesji satelitarnej , która jest zaplanowana na 21. października (sobota) o godz. 9.00-10.15 

"Chory na otyłość w praktyce lekarza rodzinnego w dobie opieki koordynowanej – sesja satelitarna Kolegium Medycyny Rodzinnej w Polsce."

 

Chętnych zapraszam do udziału.

 

Pozdrawiam

Agnieszka Jankowska-Zduńczyk

Prezes Kolegium

 

Brak komentarzy.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz.