klrwp@klrwp.pl | 22 831 35 86
Kontakt KLRwP

Strona główna / Forum interdyscyplinarne

Szanowni Państwo,

informujemy, że spotkania Forum Interdyscyplinarnego w Poznaniu i Białymstoku zaplanowane na dzień 14 marca 2020 roku oraz w Krakowie i Rzeszowie zaplanowane na dzień 28 marca 2020 roku zostały przełożone na inny termin, o którym będziemy informować na stronie internetowej.

Jest to odpowiedź na apel Głównego Inspektora Sanitarnego z dnia 2 marca 2020 roku dotyczący szerzenia się zakażenia koronawirusem COVID-19. Rekomenduje on odwołanie wszystkich konferencji i wydarzeń branżowych z udziałem osób wykonujących zawody medyczne.

Mamy nadzieję, że podjęta przez nas decyzja spotka się z Państwa zrozumieniem i żadne wydarzenia nie przeszkodzą nam w spotkaniu w nowym terminie.

Z wyrazami szacunku

Organizator

90 Consulting


 


 

 

 

 

Kampania edukacyjna skierowana jest do lekarzy medycyny rodzinnej, internistów oraz wszystkich lekarzy zainteresowanych nowoczesnymi metodami leczenia swoich pacjentów.  W ramach projektu najważniejsze problemy wynikające z praktyki lekarskiej omówią wybitni specjaliści z różnych dziedzin medycyny w tym m.in. chorób wewnętrznych, diabetologii, kardiologii, pulmonologii. 

WWW.FORUMPOZ.90C.PL