d

klrwp@klrwp.pl | 22 831 35 86
Kontakt KLRwP

Strona główna / Szkoła Praktycznej ...

 

SZKOŁA PULMONOLOGII KLRwP

Lekarz rodzinny może, a nawet powinien skutecznie  rozpoznawać i leczyć astmę oskrzelową, POCHP czy kwalifikować pacjentów do diagnostyki w kierunku Zespołu Bezdechu Sennego. Ważna jest umiejętność diagnostyki a następnie inicjacji leczenia z wykorzystaniem nowoczesnych leków, bazując na aktualnej wiedzy medycznej.

 

Na wspominanych założeniach będzie bazować Szkoła Pulmonologii adresowana do Młodych Lekarzy Rodzinnych, kształcących się w tej specjalizacji, jak również innych lekarzy pragnących pogłębić swoją wiedzę we wspomnianym zakresie.

 

Każdy uczestnik konferencji otrzyma praktyczne informacje na temat prawidłowego rozpoznawania oraz nowoczesnego, zgodnego z aktualną wiedzą medyczną leczenia, najczęstszych schorzeń pulmonologicznych.

 

Dla lekarzy w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej będących członkami Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce szkolenie jest bezpłatne. Z uwagi na charakter wydarzenia liczba miejsc jest ograniczona. Możliwa jest organizacja kolejnych szkoleń przy zainteresowaniu ze strony lekarzy rodzinnych.

 

Serdecznie zapraszamy i oczekujemy na Państwa w Krakowie

 

Grzegorz Młyński

Zarząd Wojewódzki KLRwP

 


 

TERMIN

20 kwietnia 2024 roku

 

MIEJSCE

Grand Hotel Ascot

ul. Józefa Szujskiego 4 Kraków