klrwp@klrwp.pl | 22 831 35 86
Kontakt KLRwP

Strona główna / Aktualności / Bieżące / IV edycja Akademii Tyreologii ...

IV edycja Akademii Tyreologii Praktycznej

2018-01-03
opublikowany w kategorii Bieżące

Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy
 

       Za nami III edycja programu edukacyjnego Akademia Tyreologii Praktycznej, przygotowanego przez Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce i firmę Merck, objętego patronatem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego i Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego. Program został bardzo pozytywnie oceniony przez uczestników. W 2017 roku odbyły się 21 warsztatów z zakresu chorób tarczycy w całej Polsce, wzięło w nich udział 2000 lekarzy.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Lekarzy Rodzinnych  zapraszamy do uczestnictwa w kolejnej, IV edycji programu ATP.  W 2018 roku tematyka warsztatów będzie się skupiać na interdyscyplinarnym podejściu do pacjenta, u którego podejrzewamy zaburzenie funkcji tarczycy w przebiegu innych chorób, diecie w chorobie Hashimoto oraz odpowiedziom na pytania jakie często zadajemy sobie w codziennej praktyce prowadząc pacjentów z chorobami tarczycy.

 

Materiały dla wykładowców i uczestników szkoleń zostały przygotowane przez wybitnych specjalistów diabetologii i endokrynologii, diabetologii i kardiologii: dr n. med. Dorotę Pisarczyk-Wizę, dr hab. n. med. Ewelinę Szczepanek-Parulską, dr n. med. Piotra Jędrusika, prof. dr hab. n. med. Danutę Czarnecką, prof. dr hab. n. med. Bożenę Cukrowską oraz dr n. med. Arkadiusza Zygmunta. Mam nadzieję, że szkolenia i materiały edukacyjne będą pomocne w opiece nad pacjentami ze schorzeniami tarczycy, w codziennej praktyce lekarza rodzinnego.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach.

 

Wkrótce kalendarium

                                                                                 

                                                                                             Koordynator projektu ze strony KLRwP

                                                                                                      Dr n. med. Wiesława Fabian

 

 

 

 

 

Brak komentarzy.

Zaloguj się, aby zostawić komentarz.